egesaat
0546 978 11 28
beyaz şerit
info@egesaat.com
beyaz şerit
E-mail       Şifre      
EGE SAAT
Ana Sayfa
Hakkımızda
S.S.S.
Blog
İletişim
ÜRÜNLER
BİLGİ SAYFALARI
ÜRÜNLER

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Değerli müşterilerimiz ;

Öncelikle sitemizde yapacağınız tüm üye kayıt bilgileriniz ve mail trafiği güvenliğiniz açısından farklı data/server larda tutulmaktadır. Bu nedenle sitemizin karşılaşacağı herhangi bir tehlikeye karşı müşteri bilgilerimiz tamamiyle güven altındadır.

Ürün siparişlerinde veya sitemize üye olduğunuzda size sistem tarafından gönderilecek mailler spam/gereksiz mail kutunuza düşebilir. Bu nedenle bizim tarafımızdan gelen mailleri göremeyebilirsiniz. Güvenli mail olarak işaretlemeniz yeni kampanyalarımızdan haberdar olmanızı sağlar ve vermiş olduğunuz siparişlerinizi daha kolay takip olanağı sunar.

Vermiş olduğunuz siparişin onayı ve geçerliliği için telefon bilgilerinizin doğru yazılmış olması gerekmektedir. Verilen her sipariş için müşteri temsilcilerimiz sizinle telefon ile irtibata geçip sizden onay almaktadırlar.

Havale ile ödemeli siparişlerinizde sistemimiz size hesap numaramızı sipariş anında bildirecektir. Siparişinizin onayı için 3 iş günü içerisinde havale işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Gerçekleşmeyen havale işlemleri sonrasında mail ve sms yoluyla sipariş iptali için onay alınacaktır.

Kullanım koşullarında esas alınan tek maddemiz ürün size ulaştıktan sonra iade ve değişim kararı aldıysanız bu işlemin gerçekleşmesi için ürünü kullanmadan kutusunda muhafaza edip 3 gün içerisinde iade adresine göndermiş olmanız gerekmektedir. İade alınan ürün kontrolden sonra iade tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ödemenizi hesabınıza yapmakla yükümlüyüzdür.

Memnuniyetiniz ve iyi bir hizmet için tüm açıklanan maddelere firma olarak harfiyen uymaktayız.

 

        Teşekkürler.

        Ege Saat

Sipariş Takibi - Hakkımızda - Gizlilik ve Kullanım Şartları - Kargo ve Taşıma Bilgileri - S.S.S. - İletişim - Garanti ve İade Koşulları -


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Egesaat

replika saat

ve

imitasyon saat

sektöründe hizmet sunmaktadır.