Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

*Ürün mekanik olarak 1 (bir) yıl garantilidir. Kordon (Kayış) garanti kapsamında değildir.

*Ürün garanti süresi ve garanti kapsamları içerisinde mekanik olarak herhangi bir arıza ile karşılaşıldığında ürün  ücretsiz olarak onarılmaktadır. Ürün tamir süresi maksimum 21 iş günüdür. Bu süre garanti sürenize eklenmektedir.

*Belirtilen tamir süresi itibari ile ürün onarımı gerçekleşmez ise ürün yenisi ile değiştirilecektir.

*Ürün onarımı ve yedek parça değişim işlemleri saat tamir ve yedek parça sektöründe 40 yıldır hizmet veren ustamız tarafından yapılmaktadır.

*Ürün arızası garanti kapsamı dahilinde değil ise; Yedek Parça fiyatları piyasa fiyatlarından daha az veya aynı olacaktır.Kesinlikle yüksek maliyetli onarımlar yapılmamaktadır. Mekanik olarak yapılan onarımlarımız 6 ay garanti kapsamındadır. Bu süre içerisinde aynı arıza ile tekrar karşılaşırsanız onarım bedelsiz olarak yapılacaktır.

*Ürünü düşürmeyiniz ve çarpmayınız. Darbe ile arızalanan saatler garanti kapsamına girmez.

*Ürün ile denize, havuza suyun içerisinde kalacak herhangi bir ortama girmeniz tavsiye edilmez.

*Ürünün uzun ömürlü olabilmesi için her 2 yılda bir bakımı yapılmalıdır. Birinci sınıf ürünler uzun yıllarca kullanılabilmektedir. Bu nedenle bakım önemli bir konudur.

*Saatinizi yetkisiz kişilere açtırmayınız. Unutmayın saatiniz 1 yıl garantilidir. Herhangi bir problemde firma ustası tarafından bakımları ve onarımları yapılacaktır.

*Tüm gönderim ücretleri müşteriye aittir. 

 

İade Koşulları

*Ürün tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi irtibat numaramızdan veya [email protected] e-mail adresimize bildirmeniz gerekmektedir.

*İade veya değişim süremiz teslim tarihi itibari ile 3 gündür.

*3 gün içerisinde herhangi bir neden belirtmeksizin ürünü hiç kullanmadan ve tekrar satılabilir durumda ise iade edebilirsiniz.Herhangi bir aksi halde firmamız iade işleminizi kabul etmeyecektir.

*İade ve değişim İşlemlerinde kargo bedeli alıcıya aittir.

*İade ürün bedeli 7 iş gününde hesabınıza havale olarak aktarılacaktır. 

 

www.egesaat.com

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5